İçeriğe geç →

KADIN VE ERKEK EŞEYSİZ ÜREYEN İKİ AYRI TÜR OLSAYDI

Çok eskiden büyük bir soykırım yaşamadıysak bunu sekse borçluyuz. Kazara kadın ve erkek eşeysiz üreyen iki ayrı tür olsaydı, erkekler kadınların farklı olmasını affetmez, hepsini öldürürdü. Hani aşık oluyoruz, ölüp bitiyoruz ya kadınlara, yalan. Boşalmayı seviyor erkeklerin çoğu. Elde edemedikleri, hakim olamadıkları, çözümleyemedikleri zaman hırs yapıp aşık oluyorlar. Aşklarından zırıl zırıl ağlıyorlar üstelik. Sırf derileri koyu diye zencilere yaptıklarımıza bir bakın. Kadınlara öfke duymaz olur muyuz? Ne yapalım doğa mecbur ediyor, katlanıyoruz.

Kadınların bir yerden sonra düşünemeyeceklerini, can sıkıcı hale geldiğini düşünmeyen erkek yok gibidir. Asla kız arkadaşlarına söylemezler bunu. Arada erkek erkeğe bişeyler yapıp nefes alırız. Kadın bir çeşit uyuşturucudur artık, vazgeçilemese de sevginin gerçek odağı olmaktan çıkar. Böyle olmazsa ne olur biliyor musunuz? Kadın o erkeğin ağzına sıçar. Kadınları gerçekten seven bütün arkadaşlarımın sonu bu oldu. Beni en çok, hiç iplemediğim, yalnızca düzmekle yetindiğim kızlar sevdi. Belki onların da tek derdi düzülmektir.

Düzmek ve düzülmek üstüne kurulu bir ilişkiler yığını var bir yanda, öte yanda diğer cinsi gerçekten seven zavallı kadıncık ve erkekcikler var. Allah kolaylık versin bunlara. Arenada aslanlara atılan kölelerden farkları yok ki…

Kategori: DÜZ YAZILAR

Yorumlar

Eleştiri, övgü, hissettirdikleri, düşündürdükleri vs. >>